Blog

Otulacze dla dzieci – na czym polega ich magiczna moc?

Ciąża to bardzo radosny okres dla każdej przyszłej mamy, jednak należy pamiętać, że narodziny są dla maluszka niczym wyjście ze strefy komfortu i bańki bezpieczeństwa, w której spędził 9 miesięcy. Świat, który czeka na maluszki jest niepokojąco obcy, pełen nieznanych bodźców, a przede wszystkim nie tak ciasny i przytulny jak w brzuchu mamy. Warto zatem odpowiednio się przygotować, by zapewnić noworodkowi jak najlepsze warunki zaraz po urodzeniu. W wyprawce z pewnością nie powinno zabraknąć otulaczy. Czym są i na czym polega ich fenomen?

czytaj całość »
Pieluszki tetrowe – jak wybrać odpowiednie dla naszego dziecka?

Pojawienie się maluszka na świecie to ogromna rewolucja w życiu rodziców, zwłaszcza tych, którzy debiutują w tej roli. Należy się odpowiednio przygotować nie tylko do porodu, ale i na pierwsze miesiące życia z dzieckiem. Na liście wyprawkowej z pewnością powinny znaleźć się pieluszki tetrowe. Jak je wybrać i na co zwrócić uwagę?

czytaj całość »
5 powodów dlaczego bawełniana pościel dla dziecka to dobry wybór

Zdrowie i dobre samopoczucie dziecka to priorytet dla każdego rodzica. Warto zatem zwrócić uwagę na to, w czym maluszki śpią, bowiem ma to kluczowy wpływ na ich zdrowie. Do najpopularniejszego produktu tekstylnego, wybieranego przez rodziców, z pewnością zaliczyć można pościel bawełnianą. Dlaczego? Przeczytaj i sprawdź!

czytaj całość »
Jaką pościel wybrać dla dziecka?

Sen pełni bardzo ważną rolę w życiu nie tylko osób dorosłych, ale przede wszystkim maluszków. Istotną kwestią jest dobór odpowiednich produktów tekstylnych, między innymi pościeli dla dziecka. Na co zwrócić uwagę, by wybrać pościel naturalną, komfortową i bezpieczną?

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl